heu mii

hei sinä juuri voikko kerttoo (jostiiät) mite saa zombi kampeet!
4197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hautaat paljon luita niin aina joskus kun hautaa sen luun tulee sellainen ukkeli, joka vie sellaiseen paikkaan ja siellä pitää tehdä helppo tehtävä. Sitten kun se on valmis, pääsee pois ja saa palkinnoksi jonkun/2 zombie kampetta tai rahaa. Kun on joitakin kertoja päässyt sinne on kasassa kaikki kamppeet. Huomaathan, ettei ne paranna yhtään mitään.

Äänestä
  • voi saada myös jonkun 2 zombie emosta.

    Äänestä

  • eoen kirjoitti:

    voi saada myös jonkun 2 zombie emosta.

    siis minkä emon????

    Äänestä

no sulle pitää ekaks ilmestyy sellane tyyppi ja se sit se vie sut sellasella hautaus maalle mis on arkkui ja jne jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pätkä kirjoitti:

hei sinä juuri voikko kerttoo (jostiiät) mite saa zombi kampeet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu