Ohjelman avaaminen ilman cd:tä

Olen ladannut koneelle ohjelman jonka haluaisin saada toimimaan installoituani ohjelman koneeni vaatii cd rommia jota minulla ei ole. Miten saan ohjelman toimimaan? Pitääkö minun polttaa ohjelma cd:lle ja kuinka se tapahtuu? Käyttöjärjestelmä on XP
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö kukaan osaa neuvoa?????

Äänestä
  • Mikä ohjelma on kyseessä? Löytysköhän siihen crack:iä? Toinen mikä tulee mieleen niin tehdä levystä image ja esim alcohol 120% tehdä imagesta virtuaalinen asema

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viiru kirjoitti:

Olen ladannut koneelle ohjelman jonka haluaisin saada toimimaan installoituani ohjelman koneeni vaatii cd rommia jota minulla ei ole. Miten saan ohjelman toimimaan? Pitääkö minun polttaa ohjelma cd:lle ja kuinka se tapahtuu? Käyttöjärjestelmä on XP

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu