Täytyykö tekstaria lähetettäessä muistaa kaikkien numerot ulkoa? Minä en ainakaan löydä nimellä toimivaa valikkoa, ainoastaan tyhjä tila numeroa varten.
Z140 tekstarit
Outoo
5465
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
missä on 3 pistettä,siellä on sun puhelin numerot,sit paina valinnat,lähetä....Ainakin mulla toimii tollee,mut kuvia en pysty lähettämään,aika vaikee tää puhelin on,kauanko sulla on kestän akku??
Täytyypä harjotella.
Puhelin on toista vuorokautta käytössä ja piti jo ladata! Toisekseen lapset soittelee soittoääniä ym. Kulutustakin on ollut...mutta silti mielestäni liian pian. Saakohan niihin vaihtaa parempia akkuja.
Jos painan kolme pistettä -näppäintä, puhelimeni tuntee vain numerot. Ei siihen voi kirjoittaa nimeä.
luulisin....
Jospa lukisit ohjeita niin kaikki selviäisi,onhan se kiva kun on uus puhelin ja sitä pitää äkkiä päästä kokeilemaan, mutta siitä huolimatta.Ne OHJEET! :)