Hiusten leikkuu

Oon ajatellu leikata hiukset ihan lyhyiks. En kuitenkaan kaljuks vaan siiliks. Mitä mieltä tytöt ootte ihan lyhyistä hiuksista? Älkääkä sanoko ettei sillä ole väliä mitä muut ajattelee. On mulla ollu joskus aikoinaan siili ja mun mielestä sopi ihan hyvin. Ajattelin silti kysyy täältä mitä mieltä ootte?
5419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä mun mielestä jätkälle sopii oikeen hyvin siili,joskus se luo ryhdikkyyttä,ja on se musta aika miehinen:)
Ei siinä mitään pahaa,leikkaa pois vaan,kyllä ne takas kasvaa.

Äänestä

kasvata mieluummin silleen hienosti eli leikkaa muotoon :) ei siiliä :( ainakaan mun mielest se on ruma!

Äänestä

sopisi vaikka kyllä sellainen lyhyt siisti tukka on kaikkein parhain...

Äänestä

Musta kyllä sellaset vähän pidemmät hiukset on paremmat ku siili....iha oikeesti,elä leikkaa!!!

Äänestä

Älä leikkaa!Kasvata mieluummin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika-84 kirjoitti:

Oon ajatellu leikata hiukset ihan lyhyiks. En kuitenkaan kaljuks vaan siiliks. Mitä mieltä tytöt ootte ihan lyhyistä hiuksista? Älkääkä sanoko ettei sillä ole väliä mitä muut ajattelee. On mulla ollu joskus aikoinaan siili ja mun mielestä sopi ihan hyvin. Ajattelin silti kysyy täältä mitä mieltä ootte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu