dt50

kulkeeko dt50r 20005 ainakin sen 45km/h kun osa väittää et se kulkee 35km/h ja toiset 50km/h?
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja kulkee 46km/h vakion mut ei sil jaksa ajaa.. rajottimet pois vaa ja kyllä kulkee

Äänestä
  • kun mun dt oli vielä kuristettu se kulki noin 50km/h oikeeta nopeutta. nyt kun kurit on poistettu se kulkee vähän yli 80 km/h oikeeta nopeutta suoralla (93km/h mittarin mukaan)

    Äänestä

  • gubben kirjoitti:

    kun mun dt oli vielä kuristettu se kulki noin 50km/h oikeeta nopeutta. nyt kun kurit on poistettu se kulkee vähän yli 80 km/h oikeeta nopeutta suoralla (93km/h mittarin mukaan)

    uskotko siihen et dt voi kulkee vakiona vaan 35km/h?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palikka kirjoitti:

kulkeeko dt50r 20005 ainakin sen 45km/h kun osa väittää et se kulkee 35km/h ja toiset 50km/h?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu