mitä mieltä kollegat

firmasta willy betz ?? kaweri bakussa oli työnwälityksessä käynny ja petsillä siel huutawa kuskipula.metripalkka tosin,mut juhlapyhistä tuplametrit ja uutenawuonna triplat!!!tarjolla ois erilaisia runkolinjoja alkaen minsk-gomel.se sopiva pätkälinja ois jos waik minskistä kortteerin ja emännän laittas ni maitoperunoille kotia kerkeis!!!
31463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kesälomatuurareita kans paljo otettas ja tosimiehille myöhemmin wakipaikka luwataan.pitempää linjaa ois sit meguinetza-alma ata.se kuulemma huwa homma jos waippakuormia saa!ei ural ahista.

Äänestä
  • wieläkö wille ite firmaa pyörittää wai joko pojat hoitelee?

    Äänestä

  • kaukopartio kirjoitti:

    wieläkö wille ite firmaa pyörittää wai joko pojat hoitelee?

    On kasvanu horsmaa jo hyvät pari vuosikymmentä. Ja totuus mitä ei vaan ymmärretä ko. lafkasta on!! että sen omistaa DaimlerChrysler ainaki 40% ja pari muuta sakemanni rahottajaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaukopartio kirjoitti:

firmasta willy betz ?? kaweri bakussa oli työnwälityksessä käynny ja petsillä siel huutawa kuskipula.metripalkka tosin,mut juhlapyhistä tuplametrit ja uutenawuonna triplat!!!tarjolla ois erilaisia runkolinjoja alkaen minsk-gomel.se sopiva pätkälinja ois jos waik minskistä kortteerin ja emännän laittas ni maitoperunoille kotia kerkeis!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu