http://www.bongaa.com/fi/tapahtumat/tuning/?x=tuningcarshow2006&start=53&order=&show=642
Pystyyks tommoisel ajaa hidastustyössyjen yli?
Hieno peli kylläkin.
Johan etuspoileri melkein viistää maata?
5
701
Vastaukset
- katsojan...
Oisko joku säädettävä alusta. hieno on kyllä väärä sana kuvaamaan autoa. Aika mauton
- Panda
jannetin82 kirjoitti:
överiks vedetty, vähän epäilen että omistaja on vähän leikkinyt photoshopilla.
Kuvan auto ei ole photoshopattu.
Veikkauksia, mikä auto kyseessä? Panda kirjoitti:
Kuvan auto ei ole photoshopattu.
Veikkauksia, mikä auto kyseessä?että Toyota Corolla, kyljen muodoista, (takaoven ikkunat) päätellen mutta aivan varmaks en mee sanoo.
tossa on kyllä jo menty "hieman" mauttoman pitkälle, esimerkiks meille ei pihalle pääsis, niin että toi puskuri pysyis ehjänä, ellei tissa oo neste-/ilmajousitusta, jolla voi korottaa jousitusta. Ainakin neljä senttii pitäs puskurin alalaitaa kohottaa ni ei ois noin mauton.
- kake
jos on varaa pistää katteita niin pitää olla
myös varaa käyttää niitä.ei muuta kuin kaasu
pohjaan hidasteen tullessa vastaan niin on sivullisillakin hupia näin kevään kunniaksi.
kovaan vauhtiinhan ne on suunniteltu eikä mihkään
pihakruisailuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4119021Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1893560- 202013
- 811246
- 271095
- 751090
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641051Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss791045- 551013
- 65950