Sähkösuodatin

Ilmastointikoneen sähkösuodatin?? 10W kenenhän valmistajan sähkö suodattimia käytetään, esim: kair kojeissa? tai parmair haato enervent???
5993
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

lukee KAIR,elikä oma.

Äänestä
  • Kair ja pamair haato ym eivät tee itse mitään osia esim kennoa puhaltimia sähkösuodattimia. Ostavat needen valmistajilta.

    Äänestä

  • Katsoppa tarkemmin ei ole kairin valmistama ota suodatin pois kokonaan

    Äänestä

homppuwellin tekemä ainakin ollut

Äänestä
  • Tulee oikein kivat työolot Kuopiossa,
    ns. akvaariotyyppinen hehtaarihalli erotettuna pahvisermeillä.
    Tyyli vaan muuttuu länsimaiseksi.
    Kuka hullu haluaa kuunnella jonkun yskimistä koko päivän vaikkakin usean "looshin" erottamana.
    Varmaankin on taas konsultoitu arkkitehtia, että saataisiin tiivis yhteisö.

    Tällä menolla jäljelle jäävät vain tyhmät ja friikit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto222 kirjoitti:

Ilmastointikoneen sähkösuodatin?? 10W kenenhän valmistajan sähkö suodattimia käytetään, esim: kair kojeissa? tai parmair haato enervent???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu