voihan pieru

montako kertaa olet pierassut yleisellä paikalla
minä kaksi
3298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...kertaakaan.Maapallo on vielä tässä galaksissa.

Äänestä
  • ei ole ihme jos paska haisee, olin sitten yksin tai muitten kanssa, heh

    Äänestä

Minä olen pierryt sellaisia pieruja pitkin maailmaa että olen saanut lähestymiskiellon 2,5 miljardiin ihmiseen ja vireillä on vielä 1,5 miljardin ihmisen paperit. Erakoksiko joudun kun tykkään piereskellä yleisillä paikoilla? Apua!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieru kirjoitti:

montako kertaa olet pierassut yleisellä paikalla
minä kaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu