mopon maalaus

onko tietoo kenelläkää et paljo maksais mopon maalaus jossain liikkeesä?? ku en ite kehtais ruveta läträä ku tulis nii surkee :D
4486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no kuule käyppä kyselemässä eri automaalaimoista sieltä niitä hintoja saa ja RIIPPUU millasta väriä olet aatellut..... yleensä eri maalamoissa on eri hinnat

Äänestä

Tarkka hinta olisi noin 10-1000€.

Äänestä

..kun maalasin itse,joten hyvä työpalkka tuli ja voin sanoa,että on kuin uusi mutta pohjatyöt pitää tehdä hyvin.

Äänestä

Maalaat ihan ite mopon.

1. Tulee paljon halvemmaks

2. Huonoa tulosta siitä EI tuu ellet oo tarkkana

3. Nopeampaa valmis (Saattaa olla, riippuu maalaajasta).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naamarikauppias kirjoitti:

onko tietoo kenelläkää et paljo maksais mopon maalaus jossain liikkeesä?? ku en ite kehtais ruveta läträä ku tulis nii surkee :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu