Mihin hävisi

loukkasiko se jotakuta, vai putosiko vain sivulta itseksiään???
Ritvahelena.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voisit kysyä sitä Suomi 24:n ylläpidolta. Muistaakseni sen etusivulla on linkki palautteille.
Toinen vaihtoehto olisi kirjoittaa tämänkin kirjoittamasi tekstin sivulla näkyvään "ilmoita asiattomasta viestistä" ja selittää kysymyksesi heille, vaikka eihän Sinun asiassasi sellaisesta olekaan kyse.Ainahan voit kokeilla. Antavat ehkä vastauksen Sinulle sähköpostiisi.
Tuskin runosi ketään on loukannut. Jokin muu selitys siihen löytyy.
Onnea matkaan ja tervetuloa vieläkin runoilemaan )).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minun runoni :( kirjoitti:

loukkasiko se jotakuta, vai putosiko vain sivulta itseksiään???
Ritvahelena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu