honleyn kipinä

3v. vanhasta honleystä on kipinä hukassa.
joskus käy pienen hetken. tulppa on alkuperäinen, mutta ei johdu siitä. seisonta jalan turva kytkin on ohitettu.
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että ei johdu tulpasta..? mulla ainaki piti vaihtaa alkuperänen tulppa ku ei käynnistyny. Uuden tulpan myyjäki sano että se alkuperänen oli ihan.. onneton..

Äänestä
  • Joo.. Tuo tulppa kannattaa vaihtaa NGK:n vastaavaan mutta varo ettet väännä jenkoja kiristäessä. Katso myös sulakkeet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kipinätön kirjoitti:

3v. vanhasta honleystä on kipinä hukassa.
joskus käy pienen hetken. tulppa on alkuperäinen, mutta ei johdu siitä. seisonta jalan turva kytkin on ohitettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu