Nyt se on sitten nähty, Ricky Martinin keikka Lontoossa. Hätäily käy kalliiksi, mutta kun oli jo hotelli ja liput maksettu. Eipä silti, keikka oli hieno ja matkailu aina avartaa.
Faneille on ainakin tiedossa rahoille vastinetta.
Kiertue alkoi!
Ei hullumpi
1
2149
Vastaukset
- enkeli 55
Minäkin olin Ricky Martinin konsertissa Lontoossa 22.4-06, Hammersmithissa ja siellä Apollo teatteri salissa. Upee oli konsertti ja salissa huikeat näkymät alas. Brittiläis yleisö otti tuon kuuluisan latinotähden tosi raivokkain kannustus huudoin vastaan. Voin sanoa että Suomessa en ole koskaan kuullut sellaisia desipelejä missään konsertissa. Ricky itse näkyi vain pienenä varjona ylös katsomoon vaan ei haitannut. Ääntä kyllä riitti siitäkin edestä. Ennen näkemätön huikea kokemus
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301886
- 1211365
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591051- 491039
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v2701017- 1341015
Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet81826Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58819Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816