Palsta näkyy

kuihtuvan tosissaan, ikävää!
4562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...Olisitpa heittäny mehevän aiheen ,niin eiköhän olisi alakanut kommentteja tippumaan...

Äänestä

Kun koko Suomussalmi on enää hiljaa pois hiipuva alue... ;(

Äänestä
  • elä kuule tuolleen sano, kyllä teällä vielä elämää ompi, teällä peräkylillä varsinni. tervetulloa tännekki kylläilemmään.

    Äänestä

Maailmalla suosittu laihdutuskuuri nyt Suomessa. Takuulla toimiva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jooseppi kirjoitti:

kuihtuvan tosissaan, ikävää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu