Vappuna

onko mitään tapahtumaa täällä?
51170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sinne saatana!!!!

Äänestä
  • paikkoja!! jäisin mielummi kotiin jos ei olis muita mestoja!!!!!

    Äänestä

  • turhimpia kirjoitti:

    paikkoja!! jäisin mielummi kotiin jos ei olis muita mestoja!!!!!

    siellä on vaan nää tietyt kanta-asiakkaat jotka menee sinne aina samalla porukalla. Mulle ainkin toi paikka on aika tylsä, kun en tunne ketään. Ei oo hyvä paikka mennä ainakaan yksin. Onneks ei oo ainut mesta!!!

    Äänestä

puistoon, siellä kaikki sankarit vetää pussikaljaa ja pieksää toisiaan.

Äänestä

on paras paikka,hyvä meno ja palvelu pelaa ja metalli huutaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ja mis baaris on enite poru... kirjoitti:

onko mitään tapahtumaa täällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu