Clion äänimerkki missä?

Clion töötti sanoo piip kun sen pitäisi
päästää kunnon TÖÖT-ääni.
Missä se sijaitsee? En ole vielä etsinyt
sitä. Löytääkö amatööri sen ja onnistuuko
myös vaihtamaan ko. osan?

Paja ottaa kuitenkin vähintään 20e -40e asennuksesta.
2791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

maskin tai puskurin takaa, jäähdyttimen edestä tai vierestä. Ja on helppo homma vaihtaa itte, tosin kannattaa ensin vähän vaan putsailla johtojen liittimiä niin et se saa kunnon kosketuksen,

Äänestä
  • niinpä tietenkin. Jotojen liittimet ovat voineet
    viedä tehot pikkuhiljaa. Tarttee etsiä se osa
    käsiin ja tutkia!
    kiitokset vielä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-98 -> kirjoitti:

Clion töötti sanoo piip kun sen pitäisi
päästää kunnon TÖÖT-ääni.
Missä se sijaitsee? En ole vielä etsinyt
sitä. Löytääkö amatööri sen ja onnistuuko
myös vaihtamaan ko. osan?

Paja ottaa kuitenkin vähintään 20e -40e asennuksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu