Tehdaskorjattu vetoakseli

samantasoinen kuin tehdas uusi,vai?. Onko jollain kokemuksia?
Motonetissä vetoakselin hinta sama kuin merkkiliikkeen vetonivel!
43033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikös noi Motonetin vetoakselit ole tehdaskunnostettuja? Jos on ja hinta sama kuin uudella, niin ota mielummin uusi.

Äänestä
  • tehdaskorjattua ovat mutta hintaero jonkinmoinen. merkkiliikkeen nivelen hinnalla saa Motonetistä koko akselin!

    Äänestä

  • voordi kirjoitti:

    tehdaskorjattua ovat mutta hintaero jonkinmoinen. merkkiliikkeen nivelen hinnalla saa Motonetistä koko akselin!

    Kumpi nivel, sisempi vai ulompi? Sisempää ei voi vaihtaa erikseen, vaan on vaihdettava koko vetoakseli. Ulommasta en tiedä mitään.

    Äänestä

ovat myöskin tehdaskorjattuja!!.
selvisi kun olin vaihtamassa ja myyjä kertoi "tämähän on sitten tehdaskorjattuja mutta saat vuoden takuun" hinta(290 e)!
Nyt Motonetin akselit alla ja säästöjä parisataa euroo!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lienee.. kirjoitti:

samantasoinen kuin tehdas uusi,vai?. Onko jollain kokemuksia?
Motonetissä vetoakselin hinta sama kuin merkkiliikkeen vetonivel!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu