formula 1 unkari 2006

Unkariin 2006
      
Hei!

Onko kokemuksia ym. kommentteja

http://www.finnegans. fi/F1.htm

järjestämistä matkoista?

Matkatoimisto on CHX Travel

www.chxtravel.org/perafita

Uskaltaako lähteä?

Montoia
52391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse olen käyttänyt CHX:ltä varattuja lentoja käydessäni mm. Tukholmassa. Lennot ovat olleet Finnairilta ja edullisemmat kuin esim. Ebookersilla.Kavarini tosin kirjasi minut VIP-asiakkaaksi, joille kaikki on käsittääkseni jonkin verran edullisempaa.
Hyvin on kaikki toiminu.Seuraavakin reissu on Finnairilla ja varasin jo liput CHX:ltä.
Formulakisoihin lähtö taitaa jäädä sulla ensi kauteen, mutta taitaa sinne päästä CHX:n kautta silloinkin.Myyvät näköjään matkoja mm. Monacon, Iso-Britannian ja Unkarin GP:hen.Mukava olisi lähteä Kimia kannustamaan.Barcelonan GP-paketti, liput ja 3 yötä maksaa näköjään 325 euroa ilman lentoja.4 tähden hotelli.

Äänestä
  • Mikä oli hinta ero suoraan Finnairin lipunmyynnistä ostetun ja chx:n välillä ?

    Äänestä

  • Esim edestakainen lento Helsinkistä Frankkiin maksaa Finnairin netissä 228 euroa ja chx:llä 238 euroa eli kymmenen euroa enemmän. Eli missä edullisuus ?

    Äänestä

  • onkokaikkimukana kirjoitti:

    Esim edestakainen lento Helsinkistä Frankkiin maksaa Finnairin netissä 228 euroa ja chx:llä 238 euroa eli kymmenen euroa enemmän. Eli missä edullisuus ?

    Vertailla kannattaa ja sieltä kannattaa ostaa mistä saa edullisimmin. CHX:ltä varatessa saa Finnairin Plussat ja CHX:N VIP-pisteet, mitkä ovat selvää rahaa seuraavaa varausta tehdessä.Vertailu on tosin vaikeaa, sillä muissa hakukoneissa saa lopullisen hinnan tietää vasta vahvistusvaiheessa. CHX:llä koko hinta näkyy heti.

    Äänestä

Terve, kirjoitan Unkarista. Olen matkatoimistossa työssä saat suoraan meiltäkin kaikki palvelut - paitsi lennot, katso Kilroytravelin lentoliput - F1 matkalle Budapestiin, jos tekisi mieli tulla. Tervetuloa sivullemme www.bta-utazas.hu tai kirjoita [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


montoia kirjoitti:

Unkariin 2006
      
Hei!

Onko kokemuksia ym. kommentteja

http://www.finnegans. fi/F1.htm

järjestämistä matkoista?

Matkatoimisto on CHX Travel

www.chxtravel.org/perafita

Uskaltaako lähteä?

Montoia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu