hei...

Kuinka monta kertaa päivässä käytte paskalla? Vastatkaa oikeesti rehellisesti, tää ei oo mikää provo!
4543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joinakin päivinä kerran ja joinakin 3 tai 2 , mutta yleensä 1 kahessa päivässä , ja joskus vaan tulee enemmän

Äänestä

Vuoden galluppi, no kattotaas...

Yleensä kerran, joskus pääsee kerran kolmessakin päivässä, riippuu aivan mitä on tullut syötyä...

Äänestä

Vähintään se 3 kertaa päivässä...

Äänestä

Käyn joku kerran parissa päivässä tai päivässä.Harvemmin monta kertaa yhdessä vuorokaudessa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieeeeee. kirjoitti:

Kuinka monta kertaa päivässä käytte paskalla? Vastatkaa oikeesti rehellisesti, tää ei oo mikää provo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu