Voisko joku auttaa kun olen AV pelissä siinä kun Harry ja Hermy ovat menneet Tällipajuun ja voittaneet ne luurangot ja Harry taiko sen sillan lähemmäs sillä loitsulla ja se jää puoleen väliin. Mitä siis seuraavaks?
Azkabanin vanki peli
4
536
Vastaukset
PC vai PS2 versio?
- -ChoChang-
X-box ihan...
No miten siit pääsee yli jos joku kertois? x) -ChoChang- kirjoitti:
X-box ihan...
No miten siit pääsee yli jos joku kertois? x)Harrylla sillan reunalle ja Harry hyppää. Käänny Harryn kanssa ympäri ja käytä sitä "veto" loitsua edessäsi näkyvään renkaaseen niin se vetää sillan toisen puolen esille. Sitten Hermione pääsee yli.
- -ChoChang-
tanzu84 kirjoitti:
Harrylla sillan reunalle ja Harry hyppää. Käänny Harryn kanssa ympäri ja käytä sitä "veto" loitsua edessäsi näkyvään renkaaseen niin se vetää sillan toisen puolen esille. Sitten Hermione pääsee yli.
Kiitos paljon neuvosta. :) Pääsin kuitenkin pelin jo läpi... xD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482