Turkkilaiset ovat röyhkeitä barbaareja,toivottavasti eivät EU;ssa kuuna päivänä!Ansaisisivat elukat oikein kunnon maanjäristyksen,Richterin asteikolla 9,5 astetta ja helvetinmoisen tulivuoren purkauksen!
Tyrkysh animals
Eurooppalainen
5309
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
>=( Äläs hauku mun parhait kavereitani!!!!!! prkl Et oo tainnu saaha ystäviä sieltä ku oot noin vihanen....Etkä mistään muualtakaan! >=P
... tekstiä saa Suomen lakien mukaan julkaista. Tein siitä juuri poistamiskiellon näiden sivujen pitäjälle.
Niin kuin sinä tuon tekstin kirjoittaja tiedät - ja kaikki muutkin tietävät - näillä ja kaikilla muillakin sivuilla esiintyy samanlaisia ja joskus vielä pahempia lainvastaisia rotuvihaan yllyttäviä tekstejä.
Mieleeni tuli tänään vainajien päivänä tuota tekstiä lukiessani, että jotakin pitäisi tehdä, aloittaa tuollaisten törkyjuttujen vastustaminen henkilökohtaisesti NYT!
Khöm,ei nyt pidä ihan kaikesta hernettä nenään vetäistä.eihän tuo juttu nyt edes ihan pahimmasta päästä mielestäni ollut..täältä Suomi24-sivuilta lähtisi varmaan 60-70% kirjoituksista jos tuo olisi kriiteri,eihän nyt näitä sivuja tietääkseni julkisen sanan säännöstöt koske?Tämähän on keskustelufoorumi,jonka luonteeseen pienet ylilyönnit kuuluvat..Ko.Turkki-jutussa oli kyllä kohtia joita en toki itsekkään allekirjoita,mutta oli siinä asiaakin,Turkin EU_jäsenyydestä olen kyllä täysin samaa mieltä,kyllähän siellä on ihmisoikeusasiat aivan alkeellisella tasolla,ei siinä ole minusta mitään puolusteltavaa.
Nimenomaan,ja kukahan ihan käsi sydämellä hakuaisi islaminuskoisen valtion Euroopan Unionin jäseneksi...
Sehän on tekniikan ihmemaa;Toyotien kotomaa!!