Voisko joku kertoa kokemuksia Stilon SP2 karting kypärästä? Voiko maalauttaa?
Hei!
Noro
91792
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Pojalla jo toinen Stilo menossa eikä ole valittanut, elikä hinta laatusuhde kohdallaan,ja voi maalata vaikkapa Pertti Salo art /Forssa http://www.psart.net/
http://www.msf-fk-team.com/images/maalattu.jpg
paljonko tuollainen maalaus maksaa
Oulussakin on edullinen maalaaja, tekee suht. koht. hyvää jälkeä. Mutta ei ole hinnalla pilattu vain 100egee. Vaikka onhan tuo paljon kun se ei kulkemiseen vaikuta vaan alappa maalauttaan uffella, saat 500e helposti menemään :)
www.koart.fi on maalaajan sivu
En pitäis kyl Uffen hintojakaan yhtään kohtuuttomana laatuun nähden. En oo muuten rumaa Uffen maalausta nähnyt! Uffe on kyl kunnon ammattilainen. Kyllähän tietty muutkin osaa maalata ja tulee ihan ok jälkeä, mut Uffe on vähän eri tasolla, vertaa Suomessa keneen tahansa. En oo tosin maailmallakaan juur parempaa työnjälkeä nähny.
Totta, Uffe on ihan omaa luokkaansa muihin nähden, mutta on hintakin. Ainakaan meillä tavallisilla tallustajilla ei sellaiseen ole varaa, mutta kieltämättä uffe on ykkönen!
Ei puutu kuin hautaustoimisto tukijaksi?
Maalaus kuin maalaus 180€ kuva jannun itse suunnittelema
huonompi ajatus,täytyypä alkaa kyseleen, enpä ole hauturien mainoksia koskaan nähnytkään ja oletko kuullut että tinkaisivat hinnoistaan ?
Nämä pienten kuljettajien aiheet saattaa olla mopo-tai moottoripyöräjengi tyyppisiä. Laji kyllä kasvattaa ja aiheet muuttuu lähemmäs oikeaa asennetta. Kuvassa maalauksen jälki näyttää kyllä melko hyvältä.