Hoppania?

Tiedättekö onko tässä linkin tekstissä saman Hoppania:n puheita joka täälläkin kirjoitteli ja sitten katosi kotioveltaan?

Nokian laki : http://www.yle.fi/mot/kj050117/kasikirjoitus.htm
62110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nyt tosin opiskelee jotain muuta alaa.

Äänestä

En minä ole kadonnut mihinkään.

Äänestä
  • Vappu tulee ja porukat kirjottaa ihan ufoja.

    Äänestä

  • Vai joko hassasit kaiken matkailuun? Kerro meille taas, kuinka hieno firma Nokia on.

    Äänestä

Tekstin tyyppi työskentelee nykyään vartijana, ihan on näköhavaintoja metroasemilta...ei ole kadonnut minnekään...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


********* kirjoitti:

Tiedättekö onko tässä linkin tekstissä saman Hoppania:n puheita joka täälläkin kirjoitteli ja sitten katosi kotioveltaan?

Nokian laki : http://www.yle.fi/mot/kj050117/kasikirjoitus.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu