Miksi näin?

Miksi suomalainen on usein läski tai liian iso?

Olisi naamaltaan ihan ok naisia Suomessa mutta kun perse roikkuu polvissa ja naama ei lopu koskaan kun leukaa ei näy.
Kamalia katseltavia kun nuorillakin tytöillä pursuaa läski liian pienien farkkujen päällä.

Mikä kumma näitä naisia lihottaa? Paskaruoka ja sohva vai? Miksei kukaan tee mitään?

Mutta kunnon naiselliset vartalothan löytyy Aasiasta. Ei pursuavaa läskiä eikä leukaa x 3.
71508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja epäselvyyksien välttämiseksi tänä viestihän koski siis niin suomalaisia naisia kuin miehiäkin.

Äänestä
  • Miehistä ei nyt tässä viestiketjussa ollut kyse vaan läskeistä ja törkeistä suomalaisista ylipainoisista naisista joita on todella paljon. Miehiä en katsele.

    Äänestä

  • Veijo kirjoitti:

    Miehistä ei nyt tässä viestiketjussa ollut kyse vaan läskeistä ja törkeistä suomalaisista ylipainoisista naisista joita on todella paljon. Miehiä en katsele.

    No vaikka et sinä katselisikaan niin minä kyllä katselen. Ja voin vakuuttaa, että tuo sama ongelma koskee suomimiestäkin.

    Äänestä

"Kamalia katseltavia kun nuorillakin tytöillä pursuaa läski liian pienien farkkujen päällä."

Minä tykkään katsella tuota näkyä :) Muodot esiintuova pukeutuminen on aina parempi kuin joku teltta tytön/naisen koosta riippumatta.
Jostain syystä tiukkojen housujen yllä pursuava läski näyttää seksikkäältä.

Kaksois- ja kolmoisleuka sensijaan on aina ruma.

Äänestä

Miksi suomalainen MIES on usein läski tai liian iso? Olisi naamaltaan ihan Ok, mutta kun maha vyöryy "farkkujen" vyötärönauhan yli niiden liian pienien "farkkujen" päältä. Kamalaa katsella. Mikä kumma näitä miehiä lihottaa?! Paskaruoka ja sohva vai? Miksei kukaan tee mitään? Hei, se salihousu/lippis väärin päin päti ehkä '84, mut ei enää.. Kunnon miehiset vartalothan löytyy Aasiasta (six pack= muutakin kuin mäyräkoira) Pedofiilit, jotka ei ees Suomesta saa, hakeutuu näille markkinoille. Onnea!

Äänestä

Jatkan vielä.eikä rahaa ole ruokaan ,eikä syöttää.entisiä lapsia.eikä isälläkään ole työtä,eikä äidilläkään ole asuttavanaan kuin rähjäinen maja.eikä kouluakaan ole ollut vara käydä,eikä ole edes mopoa.Mutta kyllä kohta on kun vaan hymyilet ja sanot rakastavasi suomi poikaa.Sillä tunnetusti aukee lompsa heti -eikä se mitään tajua.tämä on maineenne siellä.luulette että rakkaus on aito-se on pyydys.

Äänestä

Nyt kun asun täällä sit muuta ei kuule kun aamu- puuro, perunat ja ruisleipää. Kaikki muu on toissijainen Aasia maissa ei peruna popsita semmoisissa määrissä kun Suomessa. Peruna on tärkkelystä ,mitä me valmistamme perunajauhoista ? Ja miltä se näyttää ?Ruoka tavat ja liikunta ,aloitapa siitä.
Nuoret (isot naiset ) eivät osa olla muodikkaita , tätä läski määrä en kyllä menisi itse mainostaman.
Suomen naiset/miehet istuvat suuremman osan joko konttorissa , autossa , sohvalla. Aasiassa liikutan paljon pyörällä tai jalkaisin.
Kun nyt ottaa Viron , sit siellä on kauneus kilpailu että toinen vie sun miestä, myös aika stressaava .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Veijo kirjoitti:

Miksi suomalainen on usein läski tai liian iso?

Olisi naamaltaan ihan ok naisia Suomessa mutta kun perse roikkuu polvissa ja naama ei lopu koskaan kun leukaa ei näy.
Kamalia katseltavia kun nuorillakin tytöillä pursuaa läski liian pienien farkkujen päällä.

Mikä kumma näitä naisia lihottaa? Paskaruoka ja sohva vai? Miksei kukaan tee mitään?

Mutta kunnon naiselliset vartalothan löytyy Aasiasta. Ei pursuavaa läskiä eikä leukaa x 3.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu