Maalauksesta

Mitenkäs, onko vaikeaa maalata maastokuviota autoon? Tarkotus ois auto kauttaaltaan maalata maastokuvioiseks..
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaikeaa ole...Sen kun maalaa ja teippaa ja taas maalaa.Teipit kannttaa kyllä sitten mahdollisimman äkkiä ottaa pois, jotta ei jätä maaliin jälkiä.
Ja maalin johon laitat teippiä/ paperia tarvii sitten tietysti olla kuiva.

Äänestä
  • ni kannattaa vetää alin maalikerros telalla tai pensselillä, tulee muuten härskin näkönen ku lähempää kattoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ladakerho kirjoitti:

Mitenkäs, onko vaikeaa maalata maastokuviota autoon? Tarkotus ois auto kauttaaltaan maalata maastokuvioiseks..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu