GB2 tunnari

Löytyykö Bakdur's Gate2:n tunnus musiikkia mistään mp3 muodossa?
Se on niin LOISTAVA musiikki että on ihan pakko saada se..
Ja tarkotan tällä nyt sitä päävalikossa soivaa biisiä.. Jos joku ei hoksannut.. =)
4200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juuh, huomasin ton otsikon kirjotus virheen..
Sori vaan kaikki pilkun n******t..
Heh :)

Äänestä
  • Musat on jossain ihme ACM-formaatissa BG1,BG2 ja Fallouteissa. Netistä löytyy sellainen ohjelma, kuin ACM2WAV, joka konvertoi musat waveiksi. Tosin ne on vaan 22 kHZ

    Äänestä

  • Joenash kirjoitti:

    Musat on jossain ihme ACM-formaatissa BG1,BG2 ja Fallouteissa. Netistä löytyy sellainen ohjelma, kuin ACM2WAV, joka konvertoi musat waveiksi. Tosin ne on vaan 22 kHZ

    Hmm.. Taitaa mennä turhan hankalaks.
    Siis yhden musiikin takia.
    Kiitos kuitenki!

    Äänestä

  • S kirjoitti:

    Hmm.. Taitaa mennä turhan hankalaks.
    Siis yhden musiikin takia.
    Kiitos kuitenki!

    Napsterista joskus hyvinä aikoina vielä löytyi, vaan enpäs osaa sanoa enää. Ehkä jollain vastaavalla ohjelmalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


S kirjoitti:

Löytyykö Bakdur's Gate2:n tunnus musiikkia mistään mp3 muodossa?
Se on niin LOISTAVA musiikki että on ihan pakko saada se..
Ja tarkotan tällä nyt sitä päävalikossa soivaa biisiä.. Jos joku ei hoksannut.. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu