Uimakoppi

Female.777

Tämä tapaus sattui vuosia sitten. Olin juuri 17 vuotta täyttänyt, tavoiltani hieman lapsellinen ja kaikin puolin aika kokematon. Puoli vuotta sitten sen vasta ensimmäistä kertaa kunnolla ymmärsin: tykkäsin sekä miehistä että naisista. Näin talvella Raisan bilettämässä niukassa mekossa eikä se muistikuva ollut vieläkään kadonnut mielestäni.

Raisa käveli kohti uimarantaa. Olettamukseni mukaan hänen värikkäässä rantakassissaan oli uikkari ja pyyhe. Lähdin vaivihkaa seuraamaan häntä.

Uimakopin ovi narahti Raisan astuessa koppiin. Kopin seinässä on parin yläasteikäisen pojan tekemä tirkistysreikä ja yritin muistella sen tarkkaa sijaintia. Ensimmäinen muistikuvani johti minut harhaan, mutta toisella kerralla löysin riemukseni uimakopin seinään nirhatun puolihuomaamattoman kolon.

Raisa alkoi riisuuntua. Siniset haalistetut farkut lensivät ensin nurkkaan. Niiden alla oli punaiset pikkuhousut. Hihattoman kukkakuvioidun paidan alta paljastuivat punaiset pikkupöksyihin yhteensopivat rintsikat. Arvioin nopeasti kokoluokkaa, varmaankin 75C tai 75D. Näky hiveli silmiäni. Oma kokoni oli tuolloin 70A ja haaveilin jatkuvasti minua muodokkaammista naisista.

Raisan rintsikat lensivät pukukopin penkille. Hänen tissinsä olivat kokoluokkaansa nähden varsin terhakat. Nännit näyttivät pukukoppiin siivilöityvässä auringonvalossa vaaleahkonruskeilta. Ne olivat hieman suuremmat kuin omani. Pukukopissa oli varmaan viileää, koska nännit jäykistyivät nöpölleen. Raisa puki päälleen mustan kolmiomallisen bikiniyläosan. Se peitti suurimman osan tisseistä, mutta nöpötys näkyi hieman vielä kankaankin läpi. Hän sitoi bikinit kiinni ensin selästä ja sitten niskan takaa.

Sitten Raisa veti pikkuhousut alas. Tussu oli selvärajainen ja kapeahko, kiharakarvainen. Tirkistelin tarkkaan kuin pikkupoika ja olin näkevinäni Raisan alapään huulia karvojen joukosta. Melkein kikatin. Heti samantien Raisa veti uimahousut jalkaansa ja äskeinen näky oli enää vain verkkokalvolleni piirtynyt mielikuva vähän yli 20-vuotiaasta naisesta, jota en millään saanut mielestäni pois.

Raisa juoksi matalaan uimaveteen ja pulahti uimaan.

1

11759

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zeni_1987

      toi oli hyvä, itellä ollu samanlainen tilanne joskus. Se on niin jännää kun huomaakin että on kiinostunut sekä miehistä että naisista. Itselläni oli seksikokemus naisen kanssa 16vuotiaana. Se oli aika jännää, mitä nyt siitä muistan, kun olin kännissä silloin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      327
      1578
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1289
    3. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      503
      1201
    4. 63
      995
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      73
      962
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      52
      740
    7. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      109
      726
    8. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      75
      722
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      468
      657
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      632
    Aihe