HEI KAIKILLE!
Olisiko joku niin ystävällinen ja auttaisi, eli kertoisi kaikki Tauskin keikat tälle vuodelle??
Pitäs päästä katsomaan!
Kiitos jo etukäteen!
TAUSKIN KEIKAT!
6
4352
Vastaukset
- Vanha herra
Tanssi.netistä ehken voisi löytyä. Kukapa muuten tietäisi jonkun artistin keikoista, ellei ole manageri tai artistin hyvä ystävä!
- Mikke
Tauski= Limanuljaska, joka luulee et kaikki naiset pitää hänestä. Säälittävä tapaus.
- Virpi Käkkä
Ikävää, että nimimerkki "Mikke" kokee Taunon limanuljaskana. Itse olen elänyt kyseisen miehen rinnalla jo usean seiskan ajan ja voin sanoa, että Mikke - et ole yksin ajatuksesi kanssa.
Semppiä kumminskii. Tuhnuhan on ihan hanurista! - lukutaito hukassa.
Virpi Käkkä kirjoitti:
Ikävää, että nimimerkki "Mikke" kokee Taunon limanuljaskana. Itse olen elänyt kyseisen miehen rinnalla jo usean seiskan ajan ja voin sanoa, että Mikke - et ole yksin ajatuksesi kanssa.
Semppiä kumminskii. Tuhnuhan on ihan hanurista!Niin eihän tossa kysyttykkään millainen mies se Tauski on vaan millon se on pitämässä keikkoja...
- jukka
tauski on 17.10.08 lohjala ravintola kayatepesa tervetulua ravintolan puh.019-333370
- Joooopsspia
Kyllä jotkut naiset Tauskista tykkää itte kuulun niihi koska keikoilla käyny muutaman kerran
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol4881845Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis3781567Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe641368Eronnut Janni Hussi palaa julkisuuteen - Aloittaa uudessa työssä, joka on aivan uusi pesti Suomessa
Janni Hussi on saanut viime aikoina kohujulkisuutta, kun hänen ja Joel Harkimon avioliitto päättyi eroon kesällä 2025. H181357- 110958
- 51909
JM lukkoliike
Mihin helvetin kuuseen te olette tällä kertaa siirtäneet Lukkoliikkeenne? Sen kerran kun ensimmäisen ja viimesen kerran19906Pankin avajaiset
Osuuspankin uuden toimitilan viralliset avajaiset vetävät väkeä. Kyllä oli outo nauhan leikkaus, kun leikkaajat pyllisti15761Miten kesäsi meni?
Oletko tyytyväinen siihen? Oliko kaivattusi mielessäsi? Lähennyitkö vai etäännyitkö hänen kanssaan?65756Helena Ahti-Hallberg uudessa elämäntilanteessa - Paljastaa eläkehaaveestaan Espanjassa: "Mä.."
Oi, kuulostaa ihanalta eläkepäivillä! Helena Ahti-Hallberg on ostanut kakkoskodin Espanjasta ja hänellä on puolisonsa ka10751