Derbin kuristus

Oon tota derbin kuristusta yrittäny irrottaa mutta ei lähe millään irti onko mitään keinoja / kokemusta miten sen saa lähtemään jne.!??!
4338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ootko kokeillut porakoneella irroitusta??? mulla selähti ainakin sillä d:)

Äänestä

mitä kuristusta tarkotit

Äänestä
  • tarkotin pakoputken irrottamista!!

    Äänestä

hei muuten kannattaa ostaa kokonaan uus alkukäyrä niin on viellä parempi!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gadgasdfadsfasf kirjoitti:

Oon tota derbin kuristusta yrittäny irrottaa mutta ei lähe millään irti onko mitään keinoja / kokemusta miten sen saa lähtemään jne.!??!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu