En ole enää seriffi suomi24-chatissa, vaan kuulun jälleen rivisättääjien joukkoon :) Kiitos kuluneesta 1,5 vuodesta kolleegoille ja hyville ystävilleni joita sain toimiessani valvojana. Riittäköön kaikille paistetta ja lämpöä koko kesäksi
Ilmoitusluontoinen asia
14
8731
Vastaukset
- big wheels....
keep on turning.........
...ja upeeta kevättä Sinulle haukanpoika :)..ei vapaata vangita voi...
terveisin Ottis- maikku-74
kiitos kuluneesta hetkistä sefuna olosta ja kaikista yhteisistä hetkistä sätissä. jatketaan niinkuin ei ois mitään tapahtunut, jatketaan chiliboy ja muiden kans hauskanpitoa. mut hyvät jatkot ja kesät sulle :)
t.maikku, habatius ja pikkudino Hyvää jatkoa ja tuuhan joskus moikkailemaan!
Aikansa kutakin!
Pärjäile!- nikitta
hkr muistaa!!
..kesää sinullekin ja hymyillään kun tavataan.
-jose-- Arvaakuka:)
Oikeus toteutui sittenkin:) Valittaminen kannattaa, kun sefulla nousee keltainen neste päähän!
.. ja myötätuulta elämääsi. Pidä huoli itsestäsi.
- APACHET
Tosi ikävä ilmoitus, vastustan! Käsitän että onnitteluja joissain piireissä toivotaan, silti teit ihan hyvää duunia ja olisin iloinen, jos voisit harkita uudelleen myöhemmin jatkoja? Pidäthän vuosi vapaata ja etsi uusia uloittuvuuksia ja palaa takasin.Useasti elämä saa sisältöä tauoilla, ja teet omat ratkaisusi. sefukin on ihminen. Kiitos yhteistyöstäsi ja kaikkea hyvää eteen päin. uskon että tapaamme viellä dataverkkossa kunhan aikaa kuluu.
Hyvää Illanjatkoa o/
... moikkaat kun palaat taas ruotuun! Samoin sinulle lämpöä ja auringonpaistetta koko kesäksi
-Toope-- Eräs vaan:)
Niin... Oliko liikaa tuulta siipien alla?
- hottisn28
Kiitos itsellesi Thunderhawk!!! Edelleen oot yks aikojen parhaista sefuista...Oli kiva sättäillä sun kanssa ja sun valvonnan alla :)
Aurinkoista kesää teille molemmille ;)
Näkyillään taasen!!!!
Kiitos :) - mää
hyvä sefu lähti...kiitos kuitenkin kaikesta!
- parisienM
Olit hyvä valvoja...Onnea matkaan...................
Je te souhaite bonne chance dans ta vie....
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?941855- 861313
- 1101143
- 761027
- 117986
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57863- 47781
- 36772
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693