jarrulevyn natina

mistä johtuu kun käännän pyörät ääri asentoon ja peruutan ottaako jarrusatula kiinni jarrulevyyn ,onko muilla ollu samaa vikaa, miten korjaan, sen helpoimmin kiitos vastauksista.auto vm. 2000 breik
1261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sen voin kertoa, että jarrusatula ei voi mitenkään peruttaessa ottaa kiinni sen ihmeellisemmin kuin eteenpäinkään ajaessa. Etuiskunvaimentajan kääntölaakerit tulee ensimmäisenä mieleen, mutta paha täältä käsin on veikkailla. kun vihjeetkin ovat mitä ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kari kirjoitti:

mistä johtuu kun käännän pyörät ääri asentoon ja peruutan ottaako jarrusatula kiinni jarrulevyyn ,onko muilla ollu samaa vikaa, miten korjaan, sen helpoimmin kiitos vastauksista.auto vm. 2000 breik

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu