Kuningas Norton!

Eli kyllä se Norton on paras virustorjunta ohjelma siitä ei pääse mihinkään!
Avast pääsee lähelle muttei ohi!
12746
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

F-Secure on tehnyt omasta tekeleestään taas oikean tehosyöpön joten F-Secure jää pronssille!

Äänestä
  • Kultaa saa käyttis joka ei tarvitse mitään virustorjuntaa.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Kultaa saa käyttis joka ei tarvitse mitään virustorjuntaa.

    Ja se on Applen Os X!

    Äänestä

Ilmaisista ei ole maksullisten tasolle, ne voivat jopa itsessään sisältää viruksia.

Äänestä
  • Vaikka ilmainen onkin kun testissä maksulliset ohjelmat ei päästänyt mitään läpi niin avast päästi yhden mutta muut ilmaiset esim avg päästi muistaakseni jopa 40 ja vaikka Avast on ilmainen
    niin kyllä se aina F-Securen terhosyöpön voittaa!

    Äänestä

  • Näin Se On! kirjoitti:

    Vaikka ilmainen onkin kun testissä maksulliset ohjelmat ei päästänyt mitään läpi niin avast päästi yhden mutta muut ilmaiset esim avg päästi muistaakseni jopa 40 ja vaikka Avast on ilmainen
    niin kyllä se aina F-Securen terhosyöpön voittaa!

    Itse pidän Avira AntiVir ohjelmasta enemmän. Tosin, se ei ole palomuuri, vain virusten torjunta, scannaus ja poisto ohjelma.

    Äänestä

Millä mittarilla noita ohjelmia mitataan, että
saadaan joku paremmaksi??????

Äänestä

I am the king, I am the sun! (norton king)!

Äänestä
  • kyllä koneessa pitää olla niin paljon vääntöä,että kestää parhaan ohjelman joka on f sekure

    Äänestä

  • heinh-5r kirjoitti:

    kyllä koneessa pitää olla niin paljon vääntöä,että kestää parhaan ohjelman joka on f sekure

    on f-secure tosi kevyt!!!

    Äänestä

  • heinh-5r kirjoitti:

    kyllä koneessa pitää olla niin paljon vääntöä,että kestää parhaan ohjelman joka on f sekure

    Eihän voi olla tarkoitus että kone hankitaan jonkun F-sökerön vaatimusten mukaan. Varsinkin kun se ohjelma ei ole täysin pitävä, vaan päästää örkkejä läpi.

    Äänestä

Ollut !!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin se on kirjoitti:

Eli kyllä se Norton on paras virustorjunta ohjelma siitä ei pääse mihinkään!
Avast pääsee lähelle muttei ohi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu