M: Canon PowerShot G2

Canon PowerShot G2, 32mb muisti, engl.manual, kaapelit ja ohjelmat. Ollut käytössä 1kk., takuu voimassa(suomessa)!Laadukas kamera!
hp: 850e(helsingissä), tarjoa!
[email protected]
3437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pyydät liian kovaa hintaa. Kaiken lisäksi kameraa ei ole ostettu Suomesta. Näin ainakin päättelin: engl.manual. Hinta kaikkien tuntemassa Topvision.lu:ssa on 729 euroa. Älä silti pudota hintaa vielä ainakaan kahteen kuukauteen, ainahan niitä hintatiedottomia on.

Äänestä

.. myy se G2.si niille keinonahkaisten takkien kauppiaille, siellä torin kulmilla, he tekevät sen puolestasi mutta olehan varovainen, sillä se taitaa mennä hankintahintaan...

Äänestä
  • ..on muuten senverran kallis kamera, että älä myy alle 1000 €.n, sillä jos siinä on kaikkea muuta herkuilla niin hinta / laatu suhde saattaa olla kohdallaan,..poverit-kortit..käyttöohjeetkin kenties.. niin anna mennä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


make kirjoitti:

Canon PowerShot G2, 32mb muisti, engl.manual, kaapelit ja ohjelmat. Ollut käytössä 1kk., takuu voimassa(suomessa)!Laadukas kamera!
hp: 850e(helsingissä), tarjoa!
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu