Tietääkö kukaan mistä saisi jatkoa Refluksin aikoinaan myöntämään Venäjän autovakuutukseen? Vaihdoin autoa ja vakuutusmaksua jäi "sisään" n. 50€. Vakuutusyhtiö oli "Cpacckie bopota" eli "spasskie varuta" tai jotai sinnepäin.
On nääs kova hinku päästä jonottamaan tuntikaupalla jotta saa halpaa bensaa, mikä kenties tuhovaa Peugeotin katalysaattorin. Vitsi.
Viipurista kyllä löytyy saman vakuutusfirman konttori.
On nääs kova hinku päästä jonottamaan tuntikaupalla jotta saa halpaa bensaa, mikä kenties tuhovaa Peugeotin katalysaattorin. Vitsi.
Viipurista kyllä löytyy saman vakuutusfirman konttori.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ei enää voi myydä autovakuutuksia.
Yritin viime viikolla ostaa, mutta ei sitten onnistunut.
Refluks varmaan antaa myös neuvoja myymiinsä vakuutuksiin. Ei se vakuutusten myyntirajoitus koske pelkästään Refluksia, myös monet muut toimistot Suomessa ovat joutuneet luopumaan vakuutusten myynnistä.
Refluksin toimistoissa palvellaan asiakkaita ihan hyvin. Ainakin minä sain ystävällisen kohtelun.
Joo, ei minullakaan itse Refluxia vastaan mitään ole, ihan mukavasti vakuutus Rajapatsaalla aikoinaan hoitui. Nyt vaan pitäisi saada uudistettua tuo vakuutus.
Saisihan tietty ihka uuden vakuutuksen vaikka Evrikalta.
Itä-Huolinnalta. Kun en sitten muualta saanut. Niiralassa.