Keeway Hurricane..

Mahtuuko ton skootterin penkin alle kypärä?
4578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Umpikypät ei mahdu (ehkä on joku poikkeus, mutta sitä en tiedä.

Äänestä

Ei kypärät mahdu ja muutenkin on pieni tila ! en suosittele ostamaa. Kokemusta on!!!!

Äänestä
  • Ei mahdu enää kun vaihdoin alkuperäisen ~3Ah lyijyakun tilalle 45Ah auton akun (Civicistä, mahtu heittämällä ja pysyy paikallaan).

    Eipä siellä penkin alla kyllä ennenkään ollut liikaa tilaa...

    Äänestä

ei sinne mittää mahu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeejoo kirjoitti:

Mahtuuko ton skootterin penkin alle kypärä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu