Yamaha/kawasaki piha/mökkimopoksi?

Onko järkee ostaa Yamaha tai kawa piha mopoks?
3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sellaanen yli tonninen on komia ajella pihas...

Äänestä

On totta kai. Omassakin Kawassa on Kovilin koukku takana ja sillä on mukava vedellä tukit metsästä tien varteen. Ja lomalla heitän vaunun perään ja ajelen yhdistelmän mökille Ouniin. On on, mulla on kyllä e-kortti. Ja vaunupeilit.

Äänestä

Totta kai kannattaa hankkia. Minulla itselläni on
piikki Jammu ja hyvin homma pyörii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonder kirjoitti:

Onko järkee ostaa Yamaha tai kawa piha mopoks?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu