100k ilmaSEKSI

niin annan 100k ilmaseks anna nimi ei salista
12695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ok ukon nimi on strena konna. Anna sitten runessa ne rahat.

Äänestä

Mun nimi on runessa range poju90. lisää mut freind listalle

Äänestä

joo anna mullekki nimi on: 10 lollol 10

Äänestä
  • nimi on mursupihvi

    Äänestä

mun ukon nimi on mustanaamion haluun ne 100k

Äänestä

mun o su0m1ranger

Äänestä
  • Ettekö tajua otsikko ilmaSeksi
    Siiiiiiis ILMA SEKSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

joo nimi santtu sara

Äänestä
  • anna mulle ne 100k tai mä tungen dildon sun perseeseen.
    ja nimi on silppuri222

    Äänestä

Nimi: propure str

Äänestä

voisin ottaa 100k mut oon nii jäljes muista en usko et annat

Äänestä

Juu haluun ne!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NIINs kirjoitti:

niin annan 100k ilmaseks anna nimi ei salista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu