haapsalo

onko kellään kokemusta haapsalosta
61356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kohta joku sulle linkit lähettää, mutta yritän tässä muistella Haapsalua.Pieni kaupunki,kylpylöitä,merenrantaa,kesällä ihana kuljeskella idyllisiä vanhoja katuja.Vanhoja puutaloja,joissa kauniita puutarhoja sekä pihoja.
Satamasta laivat Hiidenmaalle, kesällä parintunnin välein.Samoin laiva Vormssin saarelle.Molemmat tutustumisen arvoisia saaria.
Haapsalussa on myös kauppoja sekä puoteja kiitettävissä määrin.Kaikkea löytyy.

Äänestä

Haapsalu on ihana paikka. Olen käynyt kymmenisen kertaa, omalla autolla aina. Kauniita vanhoja rakennuksia, pikkukaupungin idylliä. Kun kuulenkin sanan Haapsalu, tulen kaihomieliseksi. Missä on Haapsalo??

Äänestä
  • kiitos tiedoista.tarkoitin haapsalua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


esa kirjoitti:

onko kellään kokemusta haapsalosta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu