Eikö todellakaan ole mitään muuta tapaa saada (edes hieman) suurempia rintoja kun silikonit? Tai lihominen, mutta siinä lihoo sitten muutkin paikat (mitä en halua).
Rinnoistapa hyvinkin
-_-
111418
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
eipä siinä muita vaihtoehtoja ole. laihoilla on yleensä pienet..
Mutta joillain aika hoikille on myös käynyt niin että on vähän suuremmat rinnat. Sellain b-c kuppi.
Et kertonut ikääsi, mutta rinnat kasvaa vielä parikymppisenäkin ja jos tuut raskaaks ne venähtää lisää.
Jostain luin että helokkisiemenöljy olisi saanut tisut kasvamaan kun käytetty yli 6 kuukautta. Testissä oli tutkittu helokkiöljyn terveysvaikutuksia ja "sivuvaikutuksena" testiin osallistuneet naiset olivat joutuneet hankkimaan isommat rintaliivit kokeen edetessä. Helokkiöljyn kanssa pitää syödä myös kalaöljyä, jotta rasvahappokoostumus olisi terveellinen.
Kannattaa kokeilla jos rahapussin nyörit antaa periksi. Huomattavasti järkevämpää, terveellisempää ja halvempaakin kuin silikonien hankkiminen.
niin ja sillain on käyny silikoneilla xDD
Harvapa on niin "onnekas"...Mutta so?Kuka nyt isot rinnat haluis?Mun poikaystävä (ja monet muutkin) ainakin sanoo pitävänsä mun 75AA rintoja maailman seksikkäimpinä :D Ja vaikka se vaan mielistelis,niin mitä välii?Tähän asti näyttänyt viihtyvän oikein hyvin rinnuksillani xD Pienet rinnat on kivan kiinteet ja pyöreet,isot taas helposti roikkuu...
"Pienet rinnat on kivan kiinteet ja pyöreet,isot taas helposti roikkuu..."
Jaa, enpä nyt noinkaan sanois...omani noin B kokoa ja roikkuu ;< inhoan niitä, olen oksettavan näköinen..
henkilökohtainen mielipide, mutta pieni on kaunista.
...vaikka vähän lihoisikin. omasta mielestäni tytön kuuluu olla vähän pyöreä, silloin on ne tisutkin isommat :)
No siis en mä mitään älyttömiä haluisikaan. B-kuppi ois musta just täydellinen. Maksimissaan C. :)
En usko että mun rinnat kasvaa enään. Oon pian 19v. ja rinnat pysyny samassa a-kupissa vaikka kuinka kauan.
Juu..Olen minäkin 19 vuotias ja aivan tyytyväinen a-kuppiini. En minä ainakaan rupeaisi vetämään mitään helokkiöljyjä sun muuta paskaa, vaan sen takia, että saisin isommat rinnat..!
Sitä paitsi joskus tuntuu, että näissäkin pikkuruisissa rinnoissa on aivan tarpeeksi vaivaa, kun esim. juostessa hölskyvät (varsinkin ennen kuukautisia, kun ovat arat), inhottavasti.. En halua edes kuvitella, miltä sitten tuntuisi, jos olisi pari kokoa isommat lollot X0
Miehiäkin on riittänyt aivan kiitettävästi..On kehuttu kauniiksi, siroksi, viehättäväksi jne..
Sitä paitsi en tiedä ketään, joka olisi löytänyt onnen ja elämän tarkoituksen rintojensa avulla...Omasta suvusta voin sanoa sen verran, että äidilläni ja hänen siskollaan on kummallakin a-kuppi, ja he ovat löytäneet elämänsä miehen. Äidin toisella siskolla on taas c-kuppi; hän ei ole ikinä onnistunut miesten kanssa ja on vielä neljäkymppisenäkin sinkku etsien sitä oikeaa..
Kyllä se kaikki lähtee siitä, että on itse tyytyväinen itseensä..Omaa itseään rakastava ja arvostava nainen on aivan varmasti seksikäs, oli rinnat sitten mitä kokoa hyvänsä ;)
rintoihis kokoo
ehdottomasti on! www.brava.fi
käy tutustuun. toimii todella!!!