Teatterimaaleja

Odium

Tervehdys.

Eipä välttämättä aivan oikea paikka mutta kysyisin että mistä saisi tilattu kasvomaaleja. Siis niitä systeemejä millä voi maalata kasvonsa. Asun siinä määrin syrjässä etten voi itse paikan päältä käydä moisia hakemassa niin ajattelin että jos netistä saisi jostain hankittua näppärästi postin kautta.

Kiitoksia

-Odium

3

497

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Meikkari

      Laita googleen Grimas, niin johan löytyy. Siellä on sinulle myös keskustelusivuvinkkejä aiheesta.

      • ainakin

        Superstar-tuotteet on ainakin hyviä.
        Niitä myy ainakin Pilailu-Puoti.


    • Cosa

      Punanaamio ( http://www.punanaamio.com/ ) on ainakin itseäni palvellut hyvin. Valikoima on laaja, joskin taisivat vaihtaa Grimasin edustuksesta Jofrikaan, jos tuon nyt voi miinukseksi laittaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      433
      5368
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      169
      3173
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      98
      2721
    4. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      7
      2302
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      70
      2051
    6. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      44
      2010
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      52
      1964
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      87
      1717
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1447
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      17
      1343
    Aihe