Ahveniston romuralli?

Tietääkö joku, milloin tulevana kesänä ajetaan Hämeenlinnassa Ahveniston radalla romuralli? Löytyykö netistä jostain tietoa? Yritin etsiä, mutta ei ny ihan äkkiä löytynyt ja kärsivällisyys loppui. Täältä sitä on sitäpaitsi ennenkin tärkeisiin kysymyksiin vastaus saatu. :)
3359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

taitaa olla 15.7.2006. Käy kattoos ahveniston fanisivuilta

Äänestä
  • No niinpäs näyttää... En tuolla fanisivulla käynytkään ja nyt kun kävin, niin linkit näyttää toimivan vähän huonosti (ainaki Firefoxilla), mutta päivämäärä löytyi, se tieto riittää tässä vaiheessa.

    Suuret kiitokset! :)

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Kiitollinen tiedosta kirjoitti:

Tietääkö joku, milloin tulevana kesänä ajetaan Hämeenlinnassa Ahveniston radalla romuralli? Löytyykö netistä jostain tietoa? Yritin etsiä, mutta ei ny ihan äkkiä löytynyt ja kärsivällisyys loppui. Täältä sitä on sitäpaitsi ennenkin tärkeisiin kysymyksiin vastaus saatu. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu