tyhmä kysymys

Eli mitenkä muistia asennetaan lisää. Kampa paikalleen...mitä muuta vaatii toimiakseen?
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se vaatii sen että kampa on oikeaa mallia eli mitä emosi tukee.

Äänestä
  • onko tarvitaanko vielä jotain ajureiden asennusta tms.? vai löytääkö windows itse sen ja asentaa vai kuinka?

    Äänestä

Painat kamman paikoilleen (jo olemassaolevan kamman viereiseen paikkaan) ja käynnistät koneen. Loppu hoituu itsestään, eli et tarvitse ajureita etc.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jep kirjoitti:

Eli mitenkä muistia asennetaan lisää. Kampa paikalleen...mitä muuta vaatii toimiakseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu