Ausseihin!!

Yess Australian South Coastille kaheks viikoks 4.8.2006!! Ouh yeah!!
4971
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

???

Äänestä

Väärään suuntaan olet menossa. Elokuussa sieltä etelänavalta puhaltaa jäinen viima, silloinhan Ausseissa on talvi. Vaan jos meet vaikka pingviinejä pongaamaan.

Äänestä

Australiassa viime talvena South West Rockisilla sekä Cold Coastilla 3 viikkoa ja kyllä oli ihan mahtava reissu! Ei riitä sanat kertomaan.
Hauskaa matkaa!

Äänestä

.. näkee nukkuvia koaloita eukalyptus puissa. Ne on söpöjä :)
Jos vuokraatte auton kantsii ajaa se reitti. Pari sataa kilsaa (muistaakseni, saattaa olla 4sataakin..lähellä kuitenkin ;) ) Melbournesta on länkkärikylä, missä saluunoita ja täys länkkärimeininki. Ihmiset kulkee hevosilla Hollywood puvusteissa.
Pitäkää hauskaa!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aniel kirjoitti:

Yess Australian South Coastille kaheks viikoks 4.8.2006!! Ouh yeah!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu