Hei

Miksi en pääse chat keskusteluun se tyssää sihen että alkaa lataan mutta en nää keskusteluja enkä nikkilistaa. Pikku posti kyllä töimii.
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on samaa vikaa aina töissä, mutta se johtunee siitä että töissä chat sivustot on kielletty ;D
joten kannattanee katsastaa estetyt sivut jne.

Äänestä

pyrkiäksesi sefuksi vai vain siksi, että tiedetään, mitä ajattelet ja opitaan tuntemaan palstalla, millainen ihminen olet

pääseekö sefuksi vain, kun kirjoittelee rekatulla nikillä, tarpeeksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7664084 kirjoitti:

Miksi en pääse chat keskusteluun se tyssää sihen että alkaa lataan mutta en nää keskusteluja enkä nikkilistaa. Pikku posti kyllä töimii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu