huhhuh

Joka viestiketjussa vähintään yksi nälvimässä, toinen tukemassa ja kolmas sekoilemassa. Asiallista keskustelua ei ole. Hyvä kuvan saa Porvoosta, voitte olla ylpeitä itsestänne.
3645
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mene vaan ihan rauhassa nukkumaan.

Äänestä
  • Tuo on todennäköisesti asiallisin "herja" mitä täältä löytyy. Ei ole pakko lukea ei, mutta asiallista keskustelua mielellään seuraisi.

    Äänestä

kyllä hävettää.. Mutta uskon vahvasti että samaa löydät muiltakin palstoilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikein hävettää kirjoitti:

Joka viestiketjussa vähintään yksi nälvimässä, toinen tukemassa ja kolmas sekoilemassa. Asiallista keskustelua ei ole. Hyvä kuvan saa Porvoosta, voitte olla ylpeitä itsestänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu