Huomenta ja äitienpäivää:)

Kaikkien neli-ja kaksijalkaisten lapsien mammoille:)
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

molempia löytyy ja kaikkien kanssa kakkua on syöty!
On nuo nelijalkaisetkin meillä kuin omia lapsia!
Oikein hyvää Äitienpäivää,.myös muille äideille!

Äänestä

Onnea kaikille äideille ja etenkin omalle rakkaalle
mutsille!

Äänestä

Kiitos,
hyvää, lämmintä äitienpäivää myös sinne teille.

Äänestä

Hyvää äitienpäivää täältäkin :)

Toivottaa: reeta_83 ja 6 kk vanha Iina sekä karvaiset lapset ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


BaBaLyy kirjoitti:

Kaikkien neli-ja kaksijalkaisten lapsien mammoille:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu