Mulla on aina välillä sellaisia unia missä harrastan seksiä tätini kanssa. Hän on ikäisekseen aika hyvän näköinen laiha nainen ja välillä kun ajattelen häntä niin alkaa seisomaan. Ikävä kyllä hän on naimisissa eikä varmaan olisikaan mitään toivoa että haaveni toteutuisi :(
Onko kenelläkään muulla jätkällä ollut fantasioita yms. missä harrastatte seksiä tädin kanssa?
PS.Hän on minulle sukua pelkästään sen takia että on äitini veljen vaimo joten en ainakaan näe mitään väärää asiassa. Ainoastaan silloin olisi jos hän haluaisi pettää miestään minun kanssani.
Onko kenelläkään muulla jätkällä ollut fantasioita yms. missä harrastatte seksiä tädin kanssa?
PS.Hän on minulle sukua pelkästään sen takia että on äitini veljen vaimo joten en ainakaan näe mitään väärää asiassa. Ainoastaan silloin olisi jos hän haluaisi pettää miestään minun kanssani.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jos olet joku kiimainen 12v finninaamainen teinirunkkaaja, niin olet normaali. Jos olet yli 12-vuotias, niin olet homo ja sinut täytyy pistää
hoitoon. Mutta älä pelkää, kyllä sinä tuosta paranen Jumalan armon ja psykoanalyysin avulla.
mitenniin se ois homo?
itseasiassa homot eivät nimenomaan näe fantasioita tädeistään- eivätkä kenestäkään naispuolisista.
ihan normaalia on. älä huoli. ;D
Oon mäkin nähny unta,että harrastan seksiä isän tai veljen kanssa.Tosin en tietenkään haluaisi,ja sä ilmeisesti haluaisit tätisi kanssa,joten sinänsä eri asia.
Mun mielestä suomenkielessä äidin veljen vaimosta ei voi käyttää nimitystä täti,mutta verisukulaissuhteen puuttumisesta huolimatta mun mielestä olis äärimmäisen kornia,jos esimerkiksi teille kahdelle kehkeytys joskus suhde.Mun siskolle syntyi puol vuotta sitten poika.Ei ois mitenkään ikimaailmassa koskaan ikinä mitenkään päin mahdollista tai ajateltavissa tai edes vitsailtavissa,että mun veljen morsiammelle ja tälle pikku pojalle tulis suhde.Siis sitten kun poika on vanhempi."Täti" hellii ja hoivaa ja jokeltaa pikkuiselle,ja seuraa sen kehitystä vauvasta pikkupojaksi ja edelleen mieheksi."Täti" katsoo asiaa niin eri kantilta,"tädin" näkökulmasta.Sukulaispojat taitaa aina olla "tädeille" niitä hellyyttäviä pikku veitikoita,aikuisinakin.
mitä tarkoittaa korninen? :P ku en o ihan varma...
Korni on siis adjektiivi,ei subjektiivi,eli ei taivu "korninen" :).Joka tapauksessa,se tarkottaa aikalailla samaa kun mauton.
Onko normaalia? Vastaus... (englanniksi)
lyhyest:
NO
Pitemmin:
HELL NO!