Pitääkö paikkansa että tv-maksutarkastajat voivat suorittaa ruumiintarkastuksen etsiessään henkilöiltä kännykkätelevisioita? Lupatarkastaja nimittäin työnsi kätensä tyttöystäni pikkuhousuihin etsiessään meiltä luvatonta känykkätelevisiota, oli vielä sormella koittanut "sieltä" ettei vaan ole piilotettuna mitään. Onko oikein, saako ne tehdä ihan mitä vaan?
Onko oikein
ihmettelen suuresti
4703
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Heh! Kyllä vain! Me tehdään mitä halutaan! Ja mitään ette voi! Muahaahahahahaa! Tulen teille muuten tarkastukäynnille taas viikon päästä. Silloin tarkastan myös muualtakin kuin "sieltä"! HAHAHA!
tarkastamies työnsi heppinsä peräaukkooni varmistuakseen siitä, ettei sinne syvälle ole mitään televisiovastaanottimeen viittaavaakaan piilotettuna.
otti kipiää mutta tarkastaja tuntui nauttivan tilanteesta, sadisti kun on! nyt on rektaali hellänä, huomiseksi onneks aika varattuna urologille. :(
ps. opin sen, että ei kannata avata ovea tuntemattomille!
Varaa rasvaa ensi kerraksi niin sinäkin nautit ; )!!
anna mun kaikki kestää :D :D :D