No voi sun mulla on Outlook Express käytössä ja Xp ja sp2.Virus torjunnat kunnossa.Mutta kun katsoin juuri osoite kansiotani Outlookissa niin sinne oli ilmestynyt ihan outo osoite.Mistä se on sinne tullut.Viruksia ei ole löytynyt ym haittajuttuja.Kone toimii normaalisti.
Mitä mitä kysn vaan..
Mitä mitä kysn vaan..
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olet varmaan vastannut vähän oudompaan viestiin , Ne tallentuvat automaattisesti sinne aina kun vastat. Poista ylimääräiset osoitteistosta.
Joo poistin sen heti.En kyllä ole siihen vastannut.Ilmeiseti ei pidä huolestua.Vai ?
sehän oli vain osoite, ei huolta.
Kiitti...ihmettelin vai miten se on sinne voinut tulla..
minulla norton ja laitoin kieliasetuksista niin että vain suomen,ruotsin ja norjankieliset pääsee läpi muita ei oteta edes vastaan.En katsos saa muita kun kolmenkielisiä viestejä koska tutut kirjoittelee ja kaikki paska softat rekisteroin aina roskaposilaatikkoon eli luukkuun:=)))sinne menee ja kun täynnä ei haittaa enään.
Mulla F-Secure..mutta ei kait tuolla ole merkitystä tuohon outoon osoitteeseen.Vai onko ?
merkitystä mikä virustutka sulla on. Pääasia että joku tutka on joka tsekkaa myös tulevan postin.