kiva ja halpa hotelli nykissä?

kertoisiko joku omia kokemuksia hyvint ja halvoist hotelleist nykissä,mieluiten empiren tienoolla
3873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

n/a

Äänestä

Affinia manhattan oli hyvä hotelli, viikon matka lentoineen n.1000 e. Hotellihuoneet TODELLA isoja ja sijainti lähellä Empirea ja Penn Stationia, josta pääsee metrolla minne vaan. Muitakin hotelleja siinä lähistöllä on, mm. Hotel Pennsylvania ja Hampton inn (tuli ainakin käveltyä niistä ohi).

Äänestä

oli halpa ja tosi hyvällä paikalla. huone oli suuri ja siisti. vähän vanhahtava mutta hyvä meille. menisin uudelleen jos lähtisin nykkiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minna kirjoitti:

kertoisiko joku omia kokemuksia hyvint ja halvoist hotelleist nykissä,mieluiten empiren tienoolla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu